НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ НАШОГО ГЕРОЯ-ЗЕМЛЯКА, ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ СЕРГІЯ ФЕДЬКА

Дата: 16.03.2023 17:09

Сьогодні, 16 березня, Кролевецька територіальна громада провела в останню путь нашого земляка, захисника України Сергія Вікторовича ФЕДЬКО

🔷Віддати шану воїну прийшли рідні, близькі, друзі, представники влади та жителі громади. 🔷Відспівали воїна-захисника у Свято-Михайлівському Храмі с.Ярославець. У скорботній хвилині мовчання завмерли присутні. На честь Героя звучить Гімн України під триразовий залп.

🇺🇦Щира вдячність та низький уклін тобі, Герою, і вічна пам’ять…

🇺🇦Героя поховали у селі Ярославець Кролевецької територіальної громади Конотопського району.

🙏Висловлюємо співчуття рідним і близьким та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

🇺🇦Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

✅Слава Героям України

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=530584922524794&set=pcb.530585319191421