Вихованки Центру позашкільної освіти стали переможцями Всеукраїнського багатожанрового дистанційного конкурсу "ТАЛАНОВИТІ та НЕЗЛАМНІ"

Дата: 21.03.2023 11:21

Творчість – це покликання, це безцінний дар і важка праця. В творчості всіх митців сила волі до пізнання максимальна.

Талант - це сполучення здібностей, яке дає людині можливість успішно, самостійно й оригінально виконувати яку-небудь складну трудову діяльність.

Вітаємо переможців талановиту Віталіну Колимагу з І місцем та творчу Варвару Вєтрову з ІІ місцем у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі "ТАЛАНОВИТІ та НЕЗЛАМНІ". Якісну та успішну підготовку вихованців до участі у конкурсі провели керівники Юлія Дера-Глушко та Світлана Найденко. Бажаємо нових творчиї задумів, їх реалізації та блискавичних перемог!!!