23 БЕРЕЗНЯ - «ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР». Продовжуємо добру традицію. Зробимо громаду чистою разом

Дата: 22.03.2023 10:21

Разом із сонячною погодою та весняним настроєм прийшов і час попрацювати на свіжому повітрі. Уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території, щоб покращити стан довкілля, зробити нашу громаду чистішою і привабливішою.

🧹Тому щороку організовуються так звані "Чисті четверги", які мають на меті приведення до порядку кладовищ, парків та скверів, засмічених частин громади, ліквідування несанкціонованих сміттєзвалищ та вивезення сміття.

✅Просимо з 23 березня всі підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктів підприємницької діяльності, мешканців Кролевецької міської територіальної громади провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих та закріплених територій.