У Центрі позашкільної освіти відбувся святковий концерт-нагородження 62 переможців-вихованців та керівників гуртків, які брали участь у обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсах, виставках, фестивалях та змаганнях

Дата: 23.03.2023 13:53

Щастя багато не буває...!

Відбувся святковий концерт-нагородження переможців-вихованців та керівників гуртків, які приймали участь у обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсах, виставках, фестивалях та змаганнях протягом січня-березня 2023р. Емоції 62 перможців були наповнені безмежним щастям та щирими посмішками. Хореогафічні колективи "Альтаїр", "Гравітація", "Доміно" поздоровили новими танцями, а вихованці театрального гуртка "Фантазія+" підготували тематичну мініатюру.

Щиро дякуємо батькам за талановитих дітей та керівникам гуртків, які сприяють до розвитку творчої особистості.

Більше фото тут https://www.facebook.com/CPO.Krolevec/photos/pcb.232651899172288/232649239172554/