Дата: 27.03.2023 15:45

Сьогодні, 27 березня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

🔷За результатами наради, дав відповідні доручення:

👉КП «ЦПМСД» у зв’язку із незначним, але збільшенням кількості захворювань на COVID-19 провести інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо необхідності проведення щеплень та дотримання профілактичних

👉КП «Кролевецька лікарня» контроль за проведенням завершальних робіт ремонту відділення.

🔷Відділ ЖКГ:

👉продовжити традицію «чистий четвер» по санітарному прибиранню територій громади із залученням підприємств, установ, організацій, підприємців та жителів громади.

👉якнайшвидше провести тендери по закупівлі послуг, робіт з ямкового ремонту доріг місцевого значення.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉виконати роботи по облаштуванню точок збору сміття біля кладовищ

👉продовжити роботи по вивезенню грунтових наносів з узбіч доріг та прибирання доріг, тротуарів, скверів, паркових зон від сміття та гілля.

👉продовжити роботу по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків та приватного сектору на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉продовжити з мешканцями багатоквартирних будинків обговорення, інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації програми підтримки багатоквартирних будинків

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉продовжити роботи з видалення аварійних дерев та утримання у належному санітарному стані кладовищ.

🔷Контроль за благоустроєм та санітарним станом у населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття.