Дитяча бібліотека розпочинає Всеукраїнський тиждень дитячого читання🇺🇦

Дата: 27.03.2023 15:49

«Слався, величайся, українсько книго, серед дітвори»

Щороку у дні весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання – це найбільше книжкове свято року. У 2023 році свято проходитиме з 27 березня по 2 квітня.

Дитяча бібліотека – філія розпочинає Всеукраїнський тиждень дитячого читання – 2023 святом книги «Суперчитач бібліотеки». Сьогодні ми зібралися для нагородження найкращих читачів дитячої бібліотеки серед першокласників.

Грамоти та подаруночки отримали:

- учні Кролевецького ліцею № 1 Кролевецької міської ради: Андрій Негуляй (1-А клас), Вероніка Міцай (1-Б клас), Злата Гузенко (1-В клас), Михайло Дуля (1-В клас), Вероніка Івашко (1-В клас), Маргарита Макаренко (1-В клас), Марк Мельник (1-В клас);

- учениця Кролевецького ліцею № 5 Кролевецької міської ради Самія Тачанова (1-А клас);

- неможливо не відзначити ученицю ОЗ «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради Гергель Аліну (2-Б клас) – це дівчинка, яка живе книгами.

Книга, можливо, найбільш складне і велике чудо з усіх чудес, створених людством. Саме дитячі бібліотеки мають зараз дати дітям оптимістичне та надійне почуття опори, яке здатна подарувати гарна дитяча книга.

Головне в бібліотеці - це її читачі. Дуже добре , що вони у нас є. Ми пишаємось ними і запрошуємо вас, дорогі наші, приєднатися до найкращих!