Під час весняних канікул у Центрі позашкільної освіти для дітей були організовані та проведені змагання з безпечного водіння велосипеду «Безпечне колесо»

Дата: 28.03.2023 15:36

Згідно плану весняних канікул відбулись змагання з безпечного водіння велосипеду "Безпечне колесо", участь у якому брали вихованці науково-технічного напряму. Діти весело провели час, покращили свої навички поводженням з велосипедами та самокатами. Адже попереду літо, а яке ж літо без двоколісного транспорту ! Кульмінацією заходу було нагородження солодкими подарунками.

Більше фото тут https://www.facebook.com/CPO.Krolevec/photos/pcb.235208562249955/235205682250243/