Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних ін

Дата: 28.03.2023 15:38

Сьогодні, Ольга ПЕТРОВА провела засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

👉У роботі комісії взяли участь депутати: Ігор ГУМЕНЮК, Аліна ОВСІЄНКО, Сергій ПОБИВАЙЛО та керівники структурних підрозділів міської ради.

👉Депутати заслухали, обговорили та одноголосно погодили питання, які виносяться на чергову сесію міської ради: Про виконання Програми забезпечення потреб харчування добровольчих формувань Кролевецької міської територіальної громади на 2022 рік, внесення змін до Програми соціального захисту населення нашої громади, звіти про виконання Програм забезпечення первинною медичною допомогою і надання якісної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню та інші.

👉В цілому засідання пройшло в атмосфері злагодженості та продуктивності