Працівники Дитячої бібліотеки для діток провели пізнавальну екскурсію «Чарівний книжковий світ»

Дата: 28.03.2023 15:41

«Чарівний книжковий світ»

Сьогодні, 28 березня, до дитячої бібліотеки філії, на екскурсію «Чарівний книжковий світ» , завітали учні 1-А класу Кролевецького ліцею № 1 Кролевецької міської ради. Захід проходить в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2023 «Слався, величайся, українсько книго, серед дітвори».

Бібліотека — це справжнє "книжкове місто": тут є свої вулиці й площі, палаци й будинки, є й свої мешканці, а мешканці — це звичайні книги.

Школярі були враженні розмаїттям книжкових виставок. Бібліотекарі ознайомили дітлахів з історією виникнення книги, з правилами поведінки в бібліотеці та з книгою, підготували вікторину «Веселий казковий світ», загадки та цікаві ігри.

Розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів, неодмінно подарували дітям купу нових вражень та допомогли потрапити до чарівного світу принцес, фантастичних пригод та мандрів.