Вітаємо переможців і призерів вихованців ДЮСШ «Олімп», які у складі збірної команди Сумської області взяли участь у чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Дата: 03.04.2023 11:27

З 29.03 по 02.04 в місті Вінниця пройшов чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. У складі збірної команди Сумської області взяли участь 7 спортсменів ДЮСШ "Олімп"Кролевецької міської ради. Наші вихованці змагались в чотирьох вправах - це класична дистанція 144 МГц, класична дистанція 3,5 МГц, радіо орієнтування і спринт.

У групі Ч-12 Головко Євгеній у всіх вправах став першим.

У складі команди Сумської області в категорії Ч-14 у який входили Довгуля Олександр і Газука Артем у вправі спринт зайняли перше місце, на класичній дистанції 144 МГц зайняли друге місце,У класичній дистанції 3,5 МГц та радіоорієнтування посіли третє місце. Яценко Єгор в категорії Ч-16 став бронзовим призером у класичній дистанції 144 МГц та в вправі радіоорієнтування.

Команда Сумської області в загальному заліку стала другою поступившись команді міста Києва. Свій внесок в цей успішний виступ також внесли Самойленко Михайло, Доміна Богдан (Ч-19) та Головко Володимир (Ч-21).

Вітаємо наших вихованців та тренера Щербаня Сергія за підготовку.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=188406280613635&set=pcb.188409253946671