Рятувальники Кролевеччини проводять різноформатні заходи з учнівською молоддю щодо мінної безпеки.

Дата: 05.04.2023 13:23

Реальність , в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку. Повинні вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього навчали учнів 8-Б та 7-А класів провідні фахівці відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі Олексій Груша та Михайло Шкарупа в рамках АКЦІЇ «ОБЕРЕЖНО МІНИ!», що пройшла у Кролевецькому ліцеї №1 4 квітня, в Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки. Фахівці демонстрували тематичний відеофільм, нагадали про основні заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, відповідали на питання дітей, перевірили їх знання, повторили головне правило – будь уважним, не підходь, не чіпай, телефонуй 101. Зустріч пройшла змістовно та цікаво. Уміння правильно оцінити ситуацію та знати алгоритм дій є дуже важливим для кожної людини, зокрема й дитини, оскільки це допоможе врятувати життя.