Сьогодні на Кролевеччину надійшла сумна звістка про загибель нашого Героя - земляка, воїна Миколи АДИБЕКОВА

Дата: 18.04.2023 18:42

Солдат АДИБЕКОВ Микола Георгійович, 31.07.1978 р.н., проживав разом зі своєю сім'єю у селі Буйвалове.

☑️Проходив строкову військову службу з 12.12.1996 по 28.05.1998. ☑️Мобілізований 02.06.2022 року другим відділом Конотопського РТЦК та СП,

☑️Захищав Україну в 28 окремій механізованій бригаді на посаді бойового медика. Вважався зниклим безвісти з 16 вересня 2022 року під час бойових дій біля н.п. Правдине, Херсонського району, Херсонської області. ☑️Залишилася мати дружина та двоє діток.

🙏Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким та разом з Вами схиляю голову

в глибокій скорботі😢.

☑️Поховання нашого Героя відбудеться 19.04.2023 12.00 год. від Церкви , вул.Новоселівська с.Буйвалове, Кролевецької МТГ, Конотопського району, Сумської області.