Година – набат «Лазуровий пил». Бібліотекарі Публічної бібліотеки для ліцеїстів провели заходи присвячені 37-річниці від дня катастрофи на Чорнобильській АЕС
В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогад про які пронизує серце гострим болем. Одна з них — 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорнобиль і досі є незагоєною раною.
Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління. Вона вважається найжахливішою катастрофою в історії людства. Ім’я їй — Чорнобиль.
Сьогодні Чорнобиль для нас — це майже три з половиною мільйонів постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження.
До 37-річчя від дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції бібліотекарі Публічної бібліотеки Кролевецької міської ради Людмила Больба та Галина Левченко провели для учнів 6-А кл. Кролевецького ліцею №5 годину – набат «Лазуровий пил».
Також під час заходу вшанували ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли приборкати страшну трагедію ХХ століття, яка сталася 26 квітня 1986 року. Підростаюче покоління має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв.
Чорнобиль - це вже Історія України, але дітей треба навчити вболівати за минуле своєї держави, щоб протистояти злу, насильству, руйнуванню навколишнього світу.
Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=540992491569279&set=pcb.540992631569265