Щиро вітаємо гуртківців Центру позагкільної освіти з перемогою у чемпіонаті області зі спортивного орієнтування

Дата: 25.04.2023 13:56

Фото без описуї

22 та 23 березня 2023 року відбувся чемпіонат області зі спортивного орієнтування. Перший день змагань відкрили спринтом у заданому напрямку. В якому наші гуртківці вибороли такі місця:

Сорока Арсен Ч 12 - ІІ місце;

Войтенко Євгеній Ч 12 - ІІІ місце;

Ростальна Вікторія Ж 35 - ІІІ місце.

Другий день продовжив радувати і учасників і їх наствників, а саме, на середній дистанції орієнтування з картою "Кут", наші спортсмени отримали такі результати:

Войтенко Євгеній Ч 12 - І місце;

Левітін Олег Ч 18 - ІІ місце.

На дозвілля між дводенними виснажливими змаганнями теж вистачило часу, тож каруселі та чудові місця для відпочинку під теплим сонечком, не зачекались на наших стомлених але щасливих гуртківців. Дякуємо Вікторії Ростальній, керівнику гуртка спортивно-туристського напряму за безпосередню участь,підготовку та супровід вихованців на змаганнях.

Більше фото тут https://www.facebook.com/CPO.Krolevec/photos/pcb.249259837511494/249253537512124/