Дата: 25.04.2023 14:49

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. 👉Провела засідання комісії її голова Ольга ПЕТРОВА.

👉У роботі комісії взяли участь депутати: Ігор ГУМЕНЮК, Аліна ОВСІЄНКО, Сергій ПОБИВАЙЛО, а також, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН, Секретар міської ради Сергій КОЗИНЕЦЬ, депутатка міської ради Наталія ДЕНИСЕНКО та керівники і працівники структурних підрозділів міської ради.

🔷Депутати заслухали, обговорили та одноголосно погодили питання, які виносяться на чергову сесію міської ради- про внесення змін до Програм:

👉соціального захисту населення,

👉"Молодь Кролевеччини" на 2021-2023 роки,

👉розвитку культури, туризму, охорони культурної спадщини на території Кролевецької міської територіальної громади,

👉забезпечення первинною медичною допомогою населення Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки та інші.

👉Всього депутатами було розглянуто більше 10 питань порядку денного та клопотання і звернення, які надійшли на комісію.

👉В цілому засідання пройшло в атмосфері злагодженості та конструктиву.