Дата: 25.04.2023 14:52

Сьогодні депутатський день продовжився засіданням постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства. Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ.

👉В засіданні комісій взяли участь депутати: Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, Сергій МАЛАХОВ. У роботі комісії взяв участь Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН і керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ міської ради.

👉Депутати розглянули та обговорили нагальні питання сьогодення, які стосуються комунальної власності, погодили внесення змін до програми з благоустрою і розглянули клопотання, які надійшли до постійної комісії

👉Після жвавого обговорення депутати погодили та рекомендували до розгляду ці питання на сесії міської ради 27 квітня.