ЩИРО ВДЯЧНІ МІЖНАРОДНОМУ КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В УКРАЇНІ ЗА ПІДТРИМКУ І ДОПОМОГУ!

Дата: 27.04.2023 15:52

исловлюємо щиру подяку Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні та Полтавській субделегації Міжнародного Червоного Хреста, який, в чергове, надав необхідну медичну гуманітарну допомогу КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Кролевецької міської ради  у вигляді лікарських засобів, медичних виробів. Ваша допомога – це неоціненний внесок і потужна підтримка, яка нам вкрай потрібна у цей нелегкий час. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.