На Кролевеччину надійшла жахлива звістка - загинув за Україну у м.Бахмут наш Герой, земляк-захисник Сергій БУЛАХ

Дата: 04.05.2023 11:56

Солдат БУЛАХ Сергій Альбертович, 20.02.1986 р.н, народився у місті Кролевець, до призову по мобілізації проживав разом зі своєю сім'єю у селі Спаське Кролевецької міської територіальної громади Конотопського району Сумської області. Проходив строкову військову службу з 26.05.2005 по 22.05.2006. Мобілізований 31 жовтня 2022 року. Служив у 101 окремій бригаді територіальної оборони на посаді бойового медика.

☑️Загинув 02.05.2023 року в м. Бахмут Донецької області, внаслідок мінно – вибухового осколкового поранення.

☑️У військовослужбовця залишилися дружина, двоє синів та батьки.

🙏Вічна шана, вічна пам’ять нашому Герою Сергію БУЛАХУ!🇺🇦

🙏Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким та разом з Вами схиляю голову

в глибокій скорботі😥

☑️Про церемонію поховання Героя

повідомимо додатково.

🇺🇦Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.