Захищаючи Україну у Луганській області загинув наш Герой, земляк-захисник Олександр ВАКУЛЕНКО.

Дата: 08.05.2023 14:59

Офіцер, лейтенант ВАКУЛЕНКО Олександр Анатолійович, 04.01.1988 р.н., народився у місті Кролевець, закінчив Кролевецьку ЗОШ № 3 у 2005 році, вищу освіту здобув у Національному університеті харчових технологій, навчався на військовій кафедрі у військовому інституті телекомунікації та інформації Національного технічного університету України "КПІ".

☑️Мобілізований 11 вересня 2022 року, служив у 66 окремій механізованій бригаді на посаді командира розвідувального взводу.

😥Загинув 28.11.2022 року біля села Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області, внаслідок артилерійського обстрілу. До цього часу вважався зниклим безвісти.

☑️У військовослужбовця залишилися батьки, син, сестра, рідні та друзі.

🙏Вічна шана і пам’ять нашому Герою Олександру ВАКУЛЕНКУ!🇺🇦

🙏Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким та разом з Вами схиляю голову

в глибокій скорботі😥

☑️Про церемонію поховання Героя

повідомимо додатково.

🇺🇦Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.