Дата: 08.05.2023 16:18

Сьогодні, 8 травня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

☝️За результатами наради, дав відповідні доручення:

🔷КП «ЦПМСД»:

👉продовжити завезення дров для опалення медичних закладів старостинських округів,

👉продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо профілактики інфекційних захворювань.

🔷КП «Кролевецька лікарня», КП «ЦПМСД»

👉продовжити видачу відвідувачам закладів медичні маски (безкоштовно)

👉активізувати роботу по санітарному прибиранню прилеглих територій і скошуванню трави.

🔷Відділ ЖКГ:

👉провести обстеження асфальтового покриттям прилеглих територій до будівель КП «Кролевецька лікарня», КП «ЦПМСД», ТОВ «Центр сімейної медицини «Мій лікар» для їх подальшого ямкового ремонту.

👉продовжити традицію «чистий четвер» по санітарному прибиранню територій громади із залученням підприємств, установ, організацій, підприємців та жителів громади. Визначити відповідні території та об’єми робіт.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК» та КП «Ремдільниця»:

👉продовжити роботи зі скошування трави і бур’янів на прибудинкових територіях у парках, скверах і зелених зонах,

👉продовжити роботи по приведенню в належний стан дитячих, ігрових майданчиків, за потреби виконати ремонтні роботи конструкцій.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉контроль за проведенням ямкового ремонту доріг на території міста;

👉продовжити роботи по:

👉озелененню міста, обрізанню гілок дерев,

👉вивезенню грунтових наносів з узбіч доріг та прибирання доріг, тротуарів, скверів, паркових зон від сміття та гілля,

👉заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків та приватного сектору на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉продовжити ремонтні роботи конструкцій дитячих майданчиків на прибудинкових територіях

👉продовжити з мешканцями багатоквартирних будинків обговорення, інформаційно-розяснювальну роботу щодо реалізації програми підтримки багатоквартирних будинків.

🔷КП «Акватермо»:

- підготовка і обстеження об’єктів опалення соціальної інфраструктури та проведення необхідних ремонтних робіт.

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉продовжити роботи по утриманню у належному санітарному стані кладовищ.

🔷Контроль за благоустроєм та санітарним станом у населених пунктах нашої громади: прибирання та вивіз сміття.