КРОЛЕВЕЧЧИНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Дата: 08.05.2023 17:24

Сьогодні, у День памʼяті та примирення , на меморіалі Слави Кролевчани разом з усім цивілізованим світом вшанували тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни, що тривала з 1939 по 1945 рік.

✅Зараз війна знову на українській землі – війна, розв’язана диктаторським режимом країни-агресорки росії. Все те, про що ми з болем у серці читали в книжках, повторюючи “Ніколи знову!”, усі жахіття повномасштабної жорстокої війни стали нашою реальністю.

❗️Але, я впевнений - Україна вистоїть і переможе!🇺🇦

🙏Світла пам'ять усім загиблим у Другій світовій війні.

🇺🇦Слава всім, хто бився і зараз б’ється проти нацизму!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6214534255329102&set=pcb.6214538421995352