До Дня Європи у Дитячій бібліотеці для учнівської молоді провели європейське рандеву «Привіт Європо!»

Дата: 09.05.2023 13:38

Сьогодні, 9 травня, Україна спільно з державами Європейського Союзу відзначає – День Європи.

З цієї нагоди, до дитячої бібліотеки – філії, на європейське рандеву «Привіт Європо!», завітали учні 3-А класу Кролевецького ліцею № 1.

Діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами , які в нього входять, дізналися про символіку ЄС, про значення 12 зірок та коло, в яке вони укладені. Продемонструвати свої знання, ерудицію, кмітливість школярі мали змогу під час пізнавальної вікторини «Подорожуємо Європою», гри «Вірю – не вірю». За допомогою складання пазлів, дізналися про шість базових цінностей Європейського Союзу та переглянули книжково – ілюстративну викладку літератури «Казки мандрують Європою».

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=691067343026805&set=pcb.691068769693329