ому ліхтарі вуличного освітлення світяться вдень?

Дата: 10.05.2023 15:04

Іноді люди скаржаться на те, що багато ліхтарів світиться вдень. "На проспекті Миру серед білого дня можна побачити, як світяться ліхтарі вздовж всієї вулиці. Чому так неекономно використовується електроенергія?" – запитують кролевчани.

🔷Звернулися до фахівців, які обслуговують лінії вуличного освітлення. 👉Вони пояснили: ❗️тривалий час вуличне освітлення не вмикалось із-за обмеження електропостачання в нашу громаду.

❗️Таким чином у місті 30-40 відсотків всіх ліхтарів вуличного освітлення вийшли із ладу. Упродовж 2 -3 місяців фахівцями проводилися відновлювальні роботи, які є ☝️специфічними, тому, що проводяться тільки вдень. ❗️Вкрай важливо визначити причину відсутності світла, а це може бути:

👉коротке замикання,

👉чи перегоріла лампочка в ліхтарі,

👉чи вийшов з ладу патрон,

👉або виявити відсутність контакту.

☝️Для цього потрібно увімкнути освітлення. ❗️Але кожен ліхтар окремо ввімкнути неможливо. Щоб перевірити роботу, доводиться вмикати підстанцію, яка відповідає за освітлення кількох вулиць, а то й цілого мікрорайону.

👉Тому і виходить: для того, щоб було освітлення вночі – потрібно іноді попрацювати вдень.