У бібліотечних закладах Кролевеччини проводяться заходи присвячені Дню сім‘ї
«Щаслива родина – душа України»
Сім’я була і залишається берегинею людських цінностей, джерелом любові, поваги та прихильності. З сім’ї починається життя людини, вона надає нам відчуття захищеності, стабільності та твердого ґрунту під ногами. Це люди, які завжди тебе чекають, підтримають і допоможуть. Як міцно гілка зростається з стовбуром, що її не відламати, так і родина, ніколи не ослабне, поки будуть передаватися з покоління в покоління сімейні традиції, свята, родинні реліквії та обереги.
Сім’я – це не тільки рідні, родичі. Бібліотечна родина – це наші постійні користувачі, які приходять до бібліотеки поспілкуватися, поділитися своїми успіхами та проблемами. З нагоди Міжнародного дня сім’ї ми запросили користувачів до бібліотечної кав’ярні «Щаслива родина – душа України». За чашкою запашної кави говорили про сімейні цінності, пригадували незабутні моменти спілкування у дружньому колі бібліотечної родини.