У селі Буйвалове на підтримку ЗСУ відбувся благодійний мистецький захід «Шануймо матерів, вклоняймося доземно»

Дата: 15.05.2023 14:24

День Матері в селі Буйвалове пройшов з присмаком гіркоти і болю. Вшанували пам’ять загиблих односельців, зігрівали теплом і щирістю матерів, дружин, дітей. Складали шану землякам, які боронять Україну в цей час. Вшанували Хожай Ганну Кирилівну, найстаршу жительку села, їй виповнилось 97 років. Наймолодша учасниця благодійного заходу Настя Рахматуліна вразила своєю щирістю та талантом. Спільно з аматорами сцени Буйвалівського будинку культури, учнями Буйвалівської філії ОЗ «Кролевецький ліцей №3» та митцями Центру культури подарували незабутні враження та емоції жителям села.

Вітали присутніх:

Людмила Чабак - діловод загального відділу апарату Кролевецької міської ради,

Ігор Гуменюк - начальник відділу культури і туризму Кролевецької міської ради,

Володимир Демченко - депутат Кролевецької міської ради, волонтер.

Зібрані кошти в сумі 10 078 грн. будуть використані на потреби воїнів-земляків села Буйвалове. Дякуємо всім, хто долучився до мистецького заходу «Шануймо матерів, вклоняймося доземно»

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=626487369520657&set=pcb.626488946187166