Віктор ЛЕХМАН: "Продовжуємо важливу роботу щодо зменшення популяції безпритульних собак у Кролевецькій громаді"

Дата: 17.05.2023 11:50

Продовжуємо важливу роботу щодо зменшення популяції безпритульних собак у Кролевецькій громаді, шляхом стерилізації тварин. Днями були простерилізовані ще сім «чотирилапих безхатьків». Нагадаю, собак відловлюють та приводять на операцію волонтери, а кошти на процедуру виділені з бюджету громади.

Під час виїзної наради мав змогу поспілкуватися з волонтерами та обговорити нагальні питання, що виникають в ході їх роботи. Ще раз дякую волонтерці із міста Шостки - Тетяні Піскурьовій та волонтерці з Кролевецької громади Інні Гаранько, лікарю Рустаму Гургеновичу та його помічниці Олександрі за допомогу та турботу про тварин.

До слова, після стерилізації, волонтери шукають для собак новий дім та люблячих господарів! Тварини стерилізовані, не агресивні, не вибагливі до їжі. Тож, якщо ви плануєте взяти собі нового друга – зверніть увагу на чотирилапих з вулиці. Повірте, вони віддячать вам вірною дружбою та любов’ю. Інформація про кожну з них буде оприлюднюватись у соціальних мережах.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН