Благоустрій території біля дитячого майданчика для ігор та спорту, що встановлено у мікрорайоні «Гайовий» міста Кролевець триває.

Дата: 17.05.2023 11:53

За ініціативи та безпосередньої участі депутата Кролевецької міської ради Володимира ДЕМЧЕНКА була викладена доріжка до дитячого майданчика та проведено озеленення🤝💛💙

✅«Робота кипіла майже тиждень, всі стомлені, але задоволені результатом. Щиро дякую: малечі і дорослим, які невтомно працювали, виконавчому комітету - за рішенням якого демонтовані плити були передані для благоустрою дитячого майданчика, КП «Ремдільниця» за допомогу матеріалами. Завдячуючи спільній праці – все вийшло дуже гарно!» - відзначив Володимир ДЕМЧЕНКО.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=562585632658056&set=pcb.562587289324557