Благоустрій території біля дитячого майданчика для ігор та спорту, що встановлено у мікрорайоні «Гайовий» міста Кролевець триває.
Дата: 17.05.2023 11:53
Кількість переглядів: 423
За ініціативи та безпосередньої участі депутата Кролевецької міської ради Володимира ДЕМЧЕНКА була викладена доріжка до дитячого майданчика та проведено озеленення
«Робота кипіла майже тиждень, всі стомлені, але задоволені результатом. Щиро дякую: малечі і дорослим, які невтомно працювали, виконавчому комітету - за рішенням якого демонтовані плити були передані для благоустрою дитячого майданчика, КП «Ремдільниця» за допомогу матеріалами. Завдячуючи спільній праці – все вийшло дуже гарно!» - відзначив Володимир ДЕМЧЕНКО.
Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=562585632658056&set=pcb.562587289324557