Віктор ЛЕХМАН: "Вітаю із святом неповторної, самобутньої української культури — з Днем вишиванки!"

Дата: 18.05.2023 09:25

"Вишиту сорочку ми одягаємо здавна, адже свято віримо, що вона захищає від усього лихого та є оберегом.

🌺День вишиванки – свято єднання і культурного відродження всіх українців, які сьогодні захищають свою землю, свої вікові традиції, своє право на щасливе життя🇺🇦

💛💙Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції українського народу, передавати їх нашим нащадкам. Зичу кожній родині здоров’я, благополуччя, добра, натхнення, позитивних емоцій, перемоги і миру"