Щиро вітаємо учнів хорового класу, учасниць ансамблю «МИ - ЧУДОВІ» Мистецької школи з ПЕРЕМОГАМИ 🥇🥇 у Міжнародному і Всеукраїнському конкурсах

Дата: 22.05.2023 15:14

Музика для дитини- це світ радісних переживань. Щоб відкрити для неї двері у цей світ, потрібно розвивати музичні здібності та емоційний відгук від почутого. Як це прекрасно знайомити дітей з Музикою🎶 І найпростіше - це співати разом, мріяти разом, сміятися та фантазувати разом. Під таким девізом і працюють вже рік учні хорового класу. І ось вже мають перші успіхи - перемоги в двох конкурсах - Міжнародному конкурсі мистецтв "MAESTRO " ( Україна - Італія )- Перша премія та у Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі " ЛІГА ТАЛАНТІВ " - лауреати I ступеня (керівник Подельська Т.А., концертмейстер Гуділіна В.Г.).
Вітаємо учасниць ансамблю " МИ - ЧУДОВІ " та бажаємо нових перемог!