Вітаємо "Молоду Січ» з перемогою 🥇 у районному етапі військово-патріотичної гри " Сокіл" ("Джура")

Дата: 22.05.2023 15:25

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") вже не один рік гуртує навколо себе юнь Кролевеччини, яка щиро зберігає пам’ять про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право України бути державою!

З метою національно-патріотичного виховання молоді 20.05.2023 відбувся І етап етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Урочиста збірка проходила в Кролевецькому ліцеї №2 імені М.О.Лукаша.

З вітальним словом до учасників гри звернулися начальник відділу освіти Станіслав МАСАЛИГА, начальник другого відділу Конотопського РТЦК та СП Сергій ХАРЧЕНКО, завідувач відділу молоді і спорту виконавчого комітету Кролевецької міської ради Ольга ХАЛЕЦЬКА.

10 роїв зустрілися на урочистому підведенні підсумків конкурсів "Впоряд" та "Книга звитяг".

В молодшій віковій категорії:

І місце – рій "Козачата" (опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради, виховники Паншина Т.І., Махмадуллоєва В.О.);

ІІ місце – рій "Сіроманці" (Кролевецький ліцей №2 імені М.О.Лукаша Кролевецької міської ради, виховник Слухай А.С.);

ІІ місце – рій "Оберіг" ( Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради, виховник Федченко Т.М.);

ІІІ місце – рій "Веселі козачата" ( Кролевецький ліцей №6 Кролевецької міської ради, виховник Рой І.С.).

Середня вікова група:

І місце – рій "Молода Січ" (Кролевецький ліцей №5 Кролевецької міської ради, виховники Демченко О.А., Лобас В.В.);

ІІ місце – рій "Воля" (Алтинівський ліцей Кролевецької міської ради, виховники Нипод А.Г., Буб А.В.);

ІІ місце – рій "Лицарі Сумщини" ( Дубовицький ліцей Кролевецької міської ради, виховники Лобода Д.М., Сердюк С.М.);

ІІІ місце – рій "Нащадки козака Мута" ( опорний заклад "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради, виховник Лебедь О.В.).

Старша вікова група:

І місце – рій "Патріоти" (Кролевецький ліцей №2 імені М.О.Лукаша Кролевецької міської ради, виховник Задорожний Є.О.);

ІІ місце – рій "Бойові коти" (Кролевецький ліцей №1 Кролевецької міської ради, виховники Шабельник О.М., Пузина В.В.);

ІІІ місце – рій "Берегиня" (опорний заклад "Мутинський ліцей" Кролевецької міської ради, виховник Босак Л.М.).

Переможці вибороли кубки. Всі учасники гри отримали почесні грамоти, цінні подарунки, посмакували смаколиками та переглянули в кінотеатрі фільм "Вартові Галактики".

Щиро вдячні за надану фінансову підтримку ГО "Кролевецький молодіжний клуб "Джура"" (Микола ДОРОГИЙ), сектору молоді та спорту відділу молоді і спорту виконавчого комітету Кролевецької міської ради (Ольга ХАЛЕЦЬКА) та велика вдячність за гостинність колективу Кролевецького ліцею №2" (в.о. директора Олена ШКОЛА).

Важливо підтримувати та заохочувати молодь у розвитку їх талантів, вмінь та навичок.

Гра "Сокіл"("Джура") об'єднала навколо себе багатьох однодумців, людей, які щиро прагнуть, приклавши максимум зусиль, активізувати юних патріотів, формувати у них високі моральні якості, пропагувати здоровий спосіб життя, впроваджувати військово-прикладні види спорту та організувати для них змістовне дозвілля.

Віримо в Перемогу і впевнено можемо сказати, що наше майбутнє у надійних руках!

Більше фото тут https://www.facebook.com/CPO.Krolevec/photos/pcb.263868976050580/263887806048697/