Сьогодні, 22 травня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

Дата: 22.05.2023 15:30

За результатами наради, дав відповідні доручення:

🔷КП «ЦПМСД»:

👉продовжити роботи по підготовці медичних закладів до нового опалювального сезону 2023-2024 років

👉продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо профілактики та запобігання поширенню інфекційних захворювань.

🔷КП «Кролевецька лікарня», КП «ЦПМСД»:

👉продовжити роботу по санітарному прибиранню прилеглих територій і скошуванню трави.

🔷Відділ ЖКГ:

👉контроль за проведенням ямкового ремонту під’їзних доріг до сіл нашої громади

🔷КП «Кролевецька ЖЕК» та КП «Ремдільниця»:

👉продовжити роботи зі скошування трави і бур’янів на прибудинкових територіях у парках, скверах і зелених зонах,

👉продовжити роботи по приведенню в належний стан дитячих майданчиків, благоустрій території, фарбування, за потреби виконати ремонтні роботи конструкцій

🔷КП «Ремдільниця»:

продовжити роботи по:

👉скошуванню трави і бур’янів у міському парку, зелених зонах,

👉озелененню міста, обрізанню гілок дерев,

👉вивезенню грунтових наносів з узбіч доріг та прибирання доріг, автобусних зупинок, дорожних переходів від дрібного щебеню, сміття та гілля,

👉активізувати роботу по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків та приватного сектору на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

продовжити роботи з фарбування ігрових конструкцій та благоустрій дитячих майданчиків на прибудинкових територіях,

👉продовжити з мешканцями багатоквартирних будинків обговорення, інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації програми підтримки багатоквартирних будинків.

🔷КП «Акватермо»:

👉підготовка і обстеження об’єктів опалення соціальної інфраструктури та проведення необхідних ремонтних робіт.

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉продовжити роботи по утриманню у належному санітарному стані кладовищ.

🔷Контроль за благоустроєм та санітарним станом у сільських населених пунктах нашої громади: скошування трави, прибирання та вивіз сміття.