ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
Сьогодні, 23 травня відбулось засідання постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства. Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В засіданні комісій взяли участь депутати: Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, Сергій МАЛАХОВ. У роботі комісії взяв участь Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН і керівники структурних підрозділів міської ради.
Депутати розглянули та обговорили нагальні питання сьогодення, які стосуються комунальної власності, погодили внесення змін до програми з благоустрою, до рішення тридцять шостої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання від 27 квітня 2023 року "Про співфінансування оплати послуг з поточного ремонту та експлуатаційного утримання інфраструктури у сфері дорожнього господарства (автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кролевецької міської територіальної громади)".
Також, разом з новим керівником КП «Акватермо» Сергієм Петрусенком обговорили нагальні питання продовження підготовки підприємства і об’єктів соціальної інфраструктури до нового опалювального 2023-2024 року.
Після жвавого обговорення депутати погодили та рекомендували до розгляду ці питання на сесії міської ради 25 травня.