Інклюзивно-ресурсний центр. надає якісні освітні послуги малечі з особливими освітніми потребами

Дата: 01.06.2023 11:28

Дуже важливо, щоб всі діти Кролевецької громади отримували якісні освітні послуги, а особливо це стосується малечі з особливими освітніми потребами. Варто зазначити, що для комплексного супроводу таких дітей функціонує Інклюзивно-ресурсний центр. Тут працює справжня команда фахівців: 2 практичних психологи, 2 вчителі-логопеди, вчитель-реабілітолог і вчитель-дефектолог. За потреби вони проводять комплексні оцінки розвитку дітей, надають рекомендації, проводять корекційно-розвиваючі заняття.

‼️ До слова на обліку в Центрі перебуває 115 дітей, щотижня корекційно-розвиткові заняття відвідує майже 40 дітлахів.

Центр забезпечений усім необхідним: сучасними меблями і комп’ютерною технікою, спеціальним обладнанням для занять з дітьми. А навесні цього року, за рахунок місцевого бюджету, був зроблений капітальний ремонт підлоги в усіх кабінетах закладу.

🤝 Дякую депутатському корпусу і працівникам Інклюзивно-ресурсного центру за створення необхідних умов для підтримки та розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Працюємо далі…

Міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6294127464036447&set=pcb.6294188247363702