Кролевецький Центр надання соціальних послуг надає послуги з комплексної реабілітації дітям з інвалідністю,

Дата: 01.06.2023 11:31

Кролевецький Центр надання соціальних послуг надає послуги різним категоріям населення. Зокрема надаються послуги з комплексної реабілітації дітям з інвалідністю, які проживають на території Кролевецької громади. Основне завдання влади – створення умов для всебічного розвитку таких дітей, засвоєння ними знань, умінь, навичок.

‼️ Щорічно у Центрі допомагають понад 50 юним кролевчанам, при чому проводяться індивідуальні заняття з кожним.

🤝 Щиро дякую депутатам міської ради за прийняте рішення виділити кошти на забезпечення доступності до послуг з фізичної реабілітації дітям з інвалідністю, що пересуваються на інвалідних візках. Були виконані роботи по

- розміщенню зали лікувальної фізкультури на першому поверсі закладу,

- забезпеченню окремого входу до приміщення.

- облаштуванню дверної групи з урахуванням всіх вимог,

- ремонту підлоги.

Міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6295689320546928&set=pcb.6295691713880022