Кролевеччина отримала три генератора для критичної інфраструктури

Дата: 01.06.2023 17:19

Завдячуючи співпраці гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді, відділу економічного розвитку та інфраструктурних проєктів з Фондом Міжнародної Солідарності (Республвка Польща) в особі Голови правління Рафала Дзєнцьоловського (м.Варшава, Польща, https://solidarityfund.pl/en/ , https://www.facebook.com/solidarityfundpl/ ) Кролевеччина отримала:

- Генератори Energy Thunder 5,6 кВт 3ф - 2 шт. вартістю 16500,00 злотих

- Генератори Pezal diesel 6 кВт 3ф - 1 шт. вартістю 8754,42 злотих, загальною вартістю 25254,42 злотих

Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща

Така підтримка є особливо актуальною для нашої громади, адже

- два генератори (1 шт. – 6 кВт і 1 шт – 5,6 кВт) - передані КП «Кролевецьводоканал» для безперебійного забезпечення населення питною водою під час настання надзвичайної ситуації;

- 1 генератор 5,6 кВт - КП «Акватермо» для безперебійного забезпечення дітей теплом, одного із закладів освіти у зимовий час.

Щиро дякую Фонду Міжнародної Солідарності, пану Голові Рафалу Дзєнцьоловському, Міністерства закордонних справ Республіки Польща, гуманітарному штабу та волонтерам - керівник В’ячеслав Жовтя, відділу економічного розвитку та інфраструктурних проєктів – начальник Тетяна Харитонова.

Особлива подяка - ФОП Позницький Сергій – за надання транспорту для перевезення генераторів та ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» (директор Олександр Андрущенко) за надання техніки для розвантаження.