Дата: 05.06.2023 16:09

Сьогодні, 05 червня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

☝️За результатами наради, дав відповідні доручення:

🔷КП «ЦПМСД»:

👉продовжити поточні ремонтні роботи в кабінетах прийому громадян сімейними лікарями.

🔷КП «Кролевецька лікарня»:

👉продовжити роботи по встановленню альтернативного виду електроживлення для забезпечення безперебійної роботи закладу на випадок надзвичайної ситуації;

👉продовжити поточні ремонтні роботи у хірургічному відділенні.

🔷Відділ ЖКГ:

👉контроль за проведенням ямкового ремонту на території громади підрядною організацією ДП «Дороги Сумщини»

👉продовжити традицію «чистий четвер» по санітарному прибиранню територій громади із залученням підприємств, установ, організацій, підприємців та жителів громади. Визначити відповідні локації та об’єми робіт.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК» та КП «Ремдільниця», продовжити роботи:

👉зі скошування трави і бур’янів на прибудинкових територіях у парках, скверах і зелених зонах;

🔷КП «Ремдільниця», продовжити роботи по:

👉прибиранню та вивезенню грунтових наносів, піску з узбічь доріг, автобусних зупинок, пішохідних переходів;

👉озелененню міста, обрізанню гілок дерев,

👉активізувати роботу по заключенню договорів з жителями бгатоквартирних будинків та приватного сектору на вивіз твердих побутових відходів.

🔷КП «Кролевецька ЖЕК»:

👉попередити відповідальних осіб багатоквартирних будинків про персональну відповідальність по забезпеченню вільного доступу до укриттів при сигналі повітряної тривоги

👉продовжити роботи по приведенню в належний стан дитячих майданчиків, благоустрій території, фарбування.

👉продовжити обговорення з мешканцями багатоквартирних будинків, інформаційно-розяснювальну роботу щодо реалізації програми підтримки багатоквартирних будинків.

🔷КП «Акватермо»:

👉продовжити роботи з підготовки закладів соціальної інфраструктури до нового 2023-2024 опалювального періоду

👉активізувати роботу по скошенню трави і бур’янів на закріпленій території

🔷КП «Ритуальна служба»:

👉продовжити роботи по скошуванню трави і утриманню у належному санітарному стані кладовищ.

🔷Контроль за благоустроєм та санітарним станом у сільських населених пунктах нашої громади: скошування трави, прибирання та вивіз сміття.