Кролевчани серед переможців обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» Детальніше: https://05453.com.ua/krolevchany-sered-peremozhtsiv-oblasnogo-etapu-vseukrayinskoyi-dytyacho-yunatskoyi-vijskovo-patriotychnoyi

Дата: 05.06.2023 16:11

Джура - це не просто гра, це великий світ, у якому ти проходиш випробування на єдність, самовдосконалення, відкриваючи дух патріотизму, витривалості, креативності, чесності!

1-3 червня 2023 р. на базі СНАУ було проведено обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Кролевеччина була представлена у двох вікових групах: середня - рій "Молода Січ" (Кролевецький ліцей №5) та старша - рій "Патріоти" (Кролевецький ліцей №2 імені М.О.Лукаша).

Рій "Молода Січ": Гончаренко Іван, Радченко Станіслав, Самойленко Владислав, Сіденко Максим, Мацак Костянтин, Колода Артем, Пилипенко Вікторія, Якусик Вікторія під наставництвом Віталія Лобаса, змагалися з тактичної медицини (ІІІ місце), впоряду (ІV місце), перетягування линви (ІV місце), спортивного орієнтування (ІІ місце), знання історії України(ІV місце), біваку.

Рій "Патріоти": Федоренко Дмитро, Левченко Єгор, Ковбаса Каріна, Левітін Олег, Демченко Олександр, Кравченко Костянтин, Марчак Євгенія, Щепкіна Дарія, під керівництвом Євгенія Задорожного, боролися в змаганнях в конкурсі "Впоряд" (ІІ місце), "Метання гранати (VІ місце), "Відун" (І місце), "Бівак" (ІІІ місце), "Тактична медицина" (VІ місце), "Фізична підготовка" (І місце), "Рятівник" (ІІ місце).

За підсумками рій "Патріоти" (Кролевецький ліцей №2 імені М.О.Лукаша) виборов кубок за ІІ місце!!! Вітаємо дітей та наставника.

Це прекрасний досвід для нашої молоді. Нові враження. Нові знайомства. Цікаві ігри "Лазертак", "Стінгер", "НотаЄнота".

Велика вдячність депутатському корпусу Кролевецької міської ради за придбання форми для джурівців, Олександру Федченку за своєчасне пошиття такого чудового одягу, Миколі Дорогому за допомогу, а нашим дітям шана і дяка за їх наполегливість, щиру відданість грі та жагу до перемоги!

В ЄДНОСТІ - СИЛА! В СИЛІ - ПЕРЕМОГА!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!