Кролевецькому учбово-виробничому підприємству українського товариства сліпих – 90-років!

Дата: 06.06.2023 09:52

Кролевецьке учбово-виробниче підприємство українського товариства сліпих відзначає поважний ювілей – 90-річчя!

Разом із колегами-депутатами міської ради привітав ветеранів та працівників організації. Саме завдяки їхній самовідданій праці підприємство успішно працює та розвивається й сьогодні. До слова, воно єдине на Сумщині, яке забезпечує роботою людей з інвалідністю по зору.

Наші УТОСівці щоденно доводять, що, незважаючи на втрату зору, можна навчатися, працювати, бути соціально активними. Щиро захоплююсь Вашою силою духу, терпінням і незламністю.

Бажаю усім здоров’я, наснаги, благополуччя, любові, віри у власні сили, миру в душі та в нашій Україні. Зі свого боку, місцева влада залишиться вірною традиціям і надалі надаватиме організації підтримку і допомогу.

Також, дякую за святковий настрій, який подарували присутнім працівники Публічної бібліотеки, Центру культури та вихованці Мистецької школи.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6310161552433038&set=pcb.6310161939099666