УВАГА❗️ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВКУСИВ СОБАКА

Дата: 06.06.2023 16:15

Кролевецькою міською радою проводиться робота по стерилізації безпритульних тварин по місту. Створюється база простерилізованих і чіпованих тварин. Кожній тварині намагаємось найти господарів.

❗Але в разі все ж таки коли Вас укусила собака потрібно діяти по слідуючому алгоритму:

▶ретельно промити рану чистою водою;

▶варто закрити рану чи подряпину чистою пов’язкою; при можливості нанести антисептик;

▶звернутися по медичну допомогу за телефоном 103 або 0675447309;

▶звернутися у відділення поліції 102 або 0688017295 для фіксації порушення ( у разі коли собака має власника виписується протокол адміністративного порушення).

▶звернутися до Кролевецької дільничної лікарні ветеринарної медицини 0545395369.

▶звернутися на гарячу лінію відділу ЖКГ Кролевецької міської ради 0984250594 та повідомити про агресивну безпритульну собаку, її місцерозташування під час нападу на перехожих.

❗Пам’ятайте про те, що будь-яку травму легше попередити, ніж вилікувати, дотримуйтеся обережності при спілкуванні з тваринами. Не залишайте собак одних з дітьми, уникайте контактів з бродячими і дикими тваринами.