Привітання міського голови Віктора ЛЕХМАНА до Дня останнього дзвоника

Дата: 07.06.2023 09:24

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Вітаю Вас із завершенням навчального року!

Сьогодні завершується нелегкий 2022-2023 навчальний рік. Для всіх він видався дуже непростим. Війна внесла свої корективи в наші життя. Школа не стала винятком. Та як би там не було, ми всі разом вчителі, батьки, депутати, виконавчий комітет робили все, для забезпечення належних умов, саме головне - очної форми навчання: облаштовували укриття, встановлювали альтернативні джерела електропостачання, щоб у класах було тепло, навчання було безпечним.

Для багатьох школярів останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле та самостійне життя. Дорогі випускники, бажаю вам Божого благословіння на новому життєвому шляху, сповненого успіхами та здобутками.

Я дякую педагогам, які самовіддано трудилися впродовж навчального року, щоб попри обставини та відстані, засіяні зерна знань обов‘язково дали свої щедрі плоди.

Батькам зичу терпіння і розуміння своїх дітей. Лише ваша підтримка та беззастережна любов дає їм крила!

Щиро бажаю добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках! Нехай це літо буде спокійним і безпечним для кожного з вас! Всім бажаю, щоб новий навчальний рік ми зустріли під мирним небом вільної та незалежної України!