ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ!

Дата: 08.06.2023 10:55

«ОРІЄНТУВАННЯ

ВП № 1 (м. Кролевець) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області встановлюється місцезнаходження безвісно зниклого Акіменко Володимира Миколайовича 15.06.1953 р.н., мешканеця м. Кролевець вул. Нововокзальна 4/1, який  05.06.2023 року у вечірній час пішов до свого товариша та до теперішнього часу не повернувся.

Прикмети: зріст 170 см., худорлявої тіло будови, волосся сиве, на обличчі має щетину, відсутні два передні зуби на верхній щелепі, має шрам після операції на апендиксі.

Одягнутий: в спортивні штани з гладкої тканини чорного кольору, светер темно синього кольору, темно синя спортивна вітровка, на голові кепка чорного кольору, взутий в крокси чорного кольору. При собі мам велосипед фіолетово-синього кольору. Документів, телефону, та грошей при собі не мав.

У разі отримання інформації щодо розшукуваного або встановлення його місцезнаходження негайно повідомити на нашу адресу: Сумська область,
м. Кролевець, вул. Грушевського 21, моб. телефон 068- 801-72-95,
(05453) 9-53-39