Село Спаське 16 червня 2023 року стало маленькою мистецькою столицею Кролевеччини.

Дата: 19.06.2023 14:14

ело Спаське 16 червня 2023 року стало маленькою мистецькою столицею Кролевеччини. Благодійний концерт «Разом до Перемоги» зібрав митців двох громад. Незабутні враження, емоції, високу виконавську майстерність, вдячним глядачам подарував професійний колектив музикантів-віртуозів «Штетл» та солісти міста Конотоп.

За гостинну зустріч дякуємо старості Спаського старостинського округу Сергію Завгородньому та працівникам Спаського будинку культури. Ви вкотре продемонстрували щирість і гостинність, притаманні мешканцям Кролевецької громади. Ніхто і ніколи не переможе об’єднаний і незламний український народ!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=648170107352383&set=pcb.648170684018992