Дітям і вчителям із зони постійних обстрілів провели цікаву, реабілітуючу екскурсію по рушниково-історичній Кролевеччині

Дата: 19.06.2023 14:16

Сьогодні на Кролевеччині особливі гості - дітки і вчителі із зони постійних обстрілів. Шкода, що дітлахи вимушені жити в таких умовах, страждати і боятися, тому сьогодні ми, спільно з колегами із Краєзнавчого музею спробуємо повернути дітям відчуття безпеки - познайомимо їх із ствровинним ткацьким верстатом та чарівним веретеном, Кролевецьким дивом Яблунею- колонією, дамо можливість відчути себе лицарями, приміряючи кольчугу, випробувати на міцність лляну ниточку і перерахувати кістки мамонта. Нехай сьогодні вони поринуть у світ ткацтва, лицарства і винахідництва, а їх майбутнє стелиться Кролевецьким рушничком - на щастя й на добро. Дякуємо захисникам і захисницям за можливість проводити такі зустрічі. Висловлюємо вдячність родині Ханалієвих за підтримку. Все буде Україна!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=596113162587597&set=pcb.596113445920902