Центр спеціальних операцій «А», відомий ще як «Альфа», оголошує набір до своїх лав

Дата: 22.06.2023 16:24

Бійці «Альфи» використовують свої навички для захисту країни. Вони виконують завдан­ня малими групами на всіх напрямках бойових дій. Зокрема, спецпризначенці СБУ брали ак­тивну участь в обороні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Луганської і Донецької областей, а також разом зі ЗСУ звільняли острів Зміїний, трима­ли оборону Рубіжного, Білогорівки та Сєвєродонецька.
Під час планування Силами оборони контрнаступів для звільнення україн­ських територій групи ЦСО «А» мають конкретні цілі і завдання. Серед них:
– розвідка;
– наведення артилерії по виявлених цілях противника;
– знищення особового складу про­тивника мінометним вогнем і ударни­ми коптерами, протитанковими засо­бами ураження, снайперським вогнем;
– штурмові дії в населених пунктах.

Наразі ЦСО «А» проводить набір до своїх лав. Усі, хто бажає стати спецпризначенцем СБУ, можуть зателефонувати за номером +38 067 401 66 05.