Золотий фонд випуску-2023 Кролевецького ліцею №5! Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Дата: 29.06.2023 16:24

"Минув ще один навчальний рік в умовах воєнного стану. Рік тяжких випробувань, рік надзвичайних викликів…Уроки в укриттях, без нормального зв’язку, без світла, під звуки сирен повітряної тривоги… Війна змінила наше життя, але не зламала! Наші випускники – 2023 року гідно впоралися з цими викликами та вкотре довели, що вони талановиті, цілеспрямовані, розумні, успішні, нескорені. Попри все, учні 11 класу продовжували навчатися, здобувати знання, будувати плани на майбутнє.Ми пройшли цей шлях ще з одним дуже крутим випуском.

І сьогодні наше слово про золотий фонд випуску - 2023. Їх четверо. Ці одинадцятикласники отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти особливого зразка та золоті медалі «За високі досягнення у навчанні». Вони – наша гордість. Гордість Кролевецького ліцею №5 Кролевецької міської ради!

ЗНАЙОМТЕСЬ: золотий фонд випуску-2023 Кролевецького ліцею №5! РОМАНЮК ВІКТОРІЯ, САМОЙЛЕНКО МАРІЯ, БУРЯКОВСЬКИЙ ДАНІЕЛЬ, ТИЩЕНКО ДАР’Я" - повідомляється на сторінці Кролевецького ліцею №5 https://www.facebook.com/photo/?fbid=166411569765660&set=a.127935573613260