Щиро вітаємо і пишаємось досягненнями випускника Кролевецького ліцею N2 Олега ЛЕВІТІНА, який успішно склав і отримав 200 балів з національного мультимедійного тесту.

Дата: 29.06.2023 16:34

"НМТ З МАТЕМАТИКИ - 200 БАЛІВ!

Вітаємо Левітіна Олега, випускника 2023 року, з отриманням найвищого результату НМТ з математики. Олег наполегливо працював протягом 11 років. За високі досягнення у навчання отримав свідоцтво з відзнакою та Срібну медаль. Обдарований, цілеспрямований учень неодноразово посідав призові місця у змаганнях із спортивного орієнтування, Всеукраїнських учнівських олімпіадах з математики та фізики.

Високі результати НМТ - наслідок сумлінної роботи учня, педагогів ліцею, підтримки батьків.

Бажаємо Олегу подальших успіхів, нових здобутків і перемог!" -  повідомляється на ФБ сторінці Кролевецького ліцею №2 https://www.facebook.com/profile.php?id=100070057212560