Готуємось до опалювального сезону 2023-2024. Наразі всі заклади медицини та освіти, які знаходяться в селах нашої громади- 100% забезпечені твердим паливом!

Дата: 30.06.2023 10:38

Наразі всі заклади медицини та освіти: школи і дошкільні підрозділи, які знаходяться в селах нашої громади- 100% забезпечені твердим паливом.

👉Паливна деревина, яка завезена по закладам - якісна та розпиляна згідно розмірів котлів.

✅Щиро дякуємо керівнику ДП «Кролевецький агролісгосп», депутату міської ради Дмитру Бочарову за організацію оперативної доставки дров і їх розпилювання та всім хто активно працював і працює над підготовкою соціальних закладів до осінньо-зимового періоду.

Працюємо далі…

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=586484510268168&set=pcb.586485200268099