ОГОЛОШЕННЯ: 20 ЛИПНЯ 2023 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ ПРИ ВІДДІЛІ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.06.2023 15:12

Архітектурно-містобудівна рада

20.07.2023

20  ЛИПНЯ 2023 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ ПРИ ВІДДІЛІ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Порядок денний:

1. ПРОЕКТ внесення змін до  «Детального плану території забудови та розміщення інфраструктури (будівництво стаціонарного автомобільного газозаправного пункту) по вулиці Виноградова, 35 В  міста Кролевець Конотопського району Сумської області» для реконструкції з будівництвом АЗК (автомобільного заправного комплексу)" на земельній ділянці, кадастровий номер 5922610100:01:007:1115, що розташована за адресою: Сумська область,  Конотопський район, місто Кролевець, вулиця Виноградова, 35В,                          площею 0,2763  га.

Час та місце проведення:  14.30  в м. Кролевець, вул.Грушевського, 19,  приміщення приймальні (2 поверх)

Засідання відкрите.