Відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Дата: 04.07.2023 11:27

Сьогодні, 04 липня депутатський тиждень у міській раді продовжився засіданням постійної комісії з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. 👉Провела засідання – голова комісії Наталія НАЗАРЕНКО.

👉В роботі комісії взяли участь депутати: Юлія БУРА, Олена ДРАЙ, Сергій ПЕТРУСЕНКО та керівники структурних підрозділів міської ради.

👉Присутні розглянули проєкти рішень, що стосуються дозволів на виготовлення документації із землеустрою, уточнення площі земельних ділянок та інші.

👉Після обговорення, депутати одноголосно рекомендували їх до розгляду на пленарному засіданні міської ради, яке відбудеться 06 липня.