ВИПУСКНИКИ КРОЛЕВЕЧЧИНИ СЕРЕД ЛІДЕРІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО СКЛАДАННЮ НМТ-2023
На Сумщині 86 випускників закладів загальної середньої освіти отримали 200 балів за результатами національного мультипредметного тесту
Як повідомили в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, основні сесії національного мультипредметного тесту у Сумській області тривали з 7 до 20 червня 2023 року. У тестуванні взяли участь 7 174 особи, що становить 92,6% від кількості зареєстрованих.
У 2023 році загальна кількість випускників закладів загальної середньої освіти у Сумській області, які отримали 200 балів з Національного мультипредметного тесту, – 86 осіб. Результат у 200 балів з одного предмета отримали 78 випускників, з двох предметів – 6 випускників, з трьох предметів – 2 випускники (Кролевецький ліцей № 5 Кролевецької міської ради та Конотопський ліцей № 11 Конотопської міської ради Сумської області).
Найвищу результативність складання НМТ-2023 показали випускники Сумського та Конотопського районів, де оцінку в 200 балів отримали 37 та 22 особи відповідно.
Найбільшу кількість результатів у 200 балів випускники Сумської області отримали з математики (40 осіб). З української мови найвищого показника досягли 34 особи, з англійської мови – 15 випускників, з історії України – 4 особи.
У Сумській області найкращі результати отримали випускники закладів загальної середньої освіти:
- Комунальна установа Сумська класична гімназія Сумської міської ради – 6 учнів мають 200-бальний результат (4 учні – з англійської мови; 1 – з української мови; 1 – з математики);
- Опорний заклад «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради – 5 учнів мають 200-бальний результат (1 учень – з математики та англійської мови, 3 – з математики, 1 – з української мови);
- Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів № 9, м. Суми, Сумської області – 5 учнів мають 200-бальний результат (1 учень – з української мови та математики, 2 – з математики, 1 – з української мови, 1 – з англійської мови);
- Комунальна установа Сумська гімназія № 1 м. Суми Сумської області – 4 учні мають 200-бальний результат (1 учень – з української мови та німецької мови, 1 – з української мови та математики, 1 – з української мови; 1 – з англійської мови);
- Путивльський ліцей № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради – 4 учні мають 200-бальний результат (усі з математики).
https://www.facebook.com/sumska.oda